دریافت گواهی شرکت دانش بنیان توسط سبز افزار آریا

نوشته شده توسط فردکهن در . تحریر شده در اخبار نظام پیشنهادها


دریافت گواهی شرکت دانش بنیان توسط سبز افزار آریا

دریافت گواهی شرکت دانش بنیان توسط سبز افزار آریا

Aria GreenWare has been certified by Knowledge-Base Company

پس از انجام بررسی های علمکردی و ارزیابی های صورت گرفته توسط کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت های دانش بنیان، شرکت سبز افزار آریا در ردیف شرکت های دانش بنیان صنعتی کشور قرار گرفت.

شرکت ها و موسسات دانش بنیان، شامل شرکت ها یا مؤسسات خصوصی یا تعاونی هستند که به منظور هم‌افزایی علم و ثروت، توسعه اقتصاد دانش محور، تحقق اهداف علمی و اقتصادی (شامل گسترش و کاربرد اختراع و نوآوری) و تجاری سازی نتایج تحقیق و توسعه (شامل طراحی و تولید کالا و خدمات) در حوزه فناوری‌های برتر و با ارزش افزوده فراوان به ویژه در تولید نرم افزارهای مربوطه تشکیل می شوند.

برخورداری از برنامه های تحقیق و توسعه در زمینه فناوری های جدید تولید نرم افزارهای سازمانی و مدیریتی در کنار توسعه و صادرات محصولات نرم افزاری تولید داخل کشور باعث گردید تا کلیه راهکار ها و نرم افزارهای تولیدی این شرکت در زمره محصولات دانش بنیان مورد تایید کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت های دانش بنیان واقع شود.

ضمن تبریک این موفقیت به کلیه همراهان شرکت سبز افزار آریا در حوزه های مدیریت نظام پیشنهادها، مدیریت ارزیابی عملکرد و مدیریت صنعت خرده فروشی کشور، امید است این رویداد گامی در جهت پیشرفت محصولات ارایه شده و کسب رضایت بیشتر مشتریان باشد.


گواهی شرکت دانش بنیان سبز افزار آریا
گواهی شرکت دانش بنیان سبز افزار آریا