22تیر

افتتاح اولین شعبه فروشگاه های زنجیره ای هایپر می Hyper Me

هایپرمارکت مگامال، “هایپر مـی” باتجهیز سیستم های نرم افزاری یکپارچه‌ مدیریت فروش شرکت ســـبـز افــزار آریا افتتاح شد

افتتاح اولین شعبه فروشگاه های زنجیره ای هایپر می Hyper Me

فروشگاه های زنجیره ای Hyper Me (هایپر می) با همکاری ، مشاوره و اجرای سیستم های نرم افزاری جامع و یکپارچه ی مالی - بازرگانی و مدیریت فروش شرکت سبز افزار آریا ، راه اندازی و افتتاح شده است. شرکت سبز افزار با ارائه راهکارها و راه حل های کسب و کار ، متناسب و مطابق با سیاست ها و نیازهای مجتمع فروشگاهی هایپر می ، سیستم های جامع مدیریتی و مالی - بازرگانی خود را سفارشی سازی کرده و محصول نرم افزاری نهایی در حداقل زمان ممکن و در کمتر از دو ماه از آغاز این پروژه بزرگ، آماده بهره برداری گردیده است.

مجتمع فرهنگی رفاهی اکباتان ، در غرب تهران و در مجاورت بزرگراه شهید ستاری در زمینی به مساخت 19 هکتار در دست احداث می باشد. این مجتمع عظیم شامل: Hyper market هایپرمارکت مجتمع مگامال با نام تجاری Hyper Me ((هایپر می)) به مساحت 11 هزار متر مربع در 3 طبقه، ارائه دهنده محصولات غذایی، پوشاک، آرایشی، مبلمان و لوازم خانگی از بزرگترین فروشگاه های (تهران مگامال) است. شش دستگاه پله برقی و سه دستگاه آسانسور بزرگ و دو دستگاه آسانسور باری اختصاصی، طبقات هایپرمی را به هم متصل و تعداد 40 صندوق فروش امکان تسهیل در رفت و آمد و خرید را برای مشتریان فراهم آورده است . ورودی های متعدد از طبقات مختلف مگا مال و دسترسی به سالن مترو از ویژگی های خاص هایپرمی است که امکان رقابت را برای عرضه کالاها فراهم آورده است درساخت این فروشگاه از مواد و مصالح مرغوب در بخش های معماری و تاسیسات مکانیکی، الکترونیکی و تجهیزات فروشگاهی پیشرفته و مدرن استفاده شده است.

فروشگاه های زنجیره ای Hyper Me (هایپر می) با همکاری ، مشاوره و اجرای سیستم های نرم افزاری جامع و یکپارچه ی مالی - بازرگانی و مدیریت فروش شرکت سبز افزار آریا ، راه اندازی و افتتاح شده است. شرکت سبز افزار با ارائه راهکارها و راه حل های کسب و کار ، متناسب و مطابق با سیاست ها و نیازهای مجتمع فروشگاهی هایپر می ، سیستم های جامع مدیریتی و مالی - بازرگانی خود را سفارشی سازی کرده و محصول نرم افزاری نهایی در حداقل زمان ممکن و در کمتر از دو ماه از آغاز این پروژه بزرگ، آماده بهره برداری گردیده است. هایپرمی از پر رفت و آمدترین واحدهای این مجتمع عظیم است که با تمهیدات اندیشه شده در زمینه های مختلف ازجمله Promotion ها و تسهیل دسترسی، خرید و فروش آسان، آسایش، راحتی و رضایت را برای خانواده ها به ارمغان می آورد.

پارکینگ هایپرمی در 3 طبقه با ظرفیت بیش از 2800 خودرو از امکانات ویژه خدماتی و رفاهی مجتمع برای مراجعین بوده و مسلما نقش اساسی در روان سازی ترافیک منطقه خواهد داشت . طراحی مسیر حرکت رفت و برگشت خودروها به نحوی است که کمترین پیچیدگی را در داخل پارکینگ ایجاد کرده و حرکت آسان ماشین ها را در پارکینگ ممکن می سازد. ورودی و خروجی های پارکینگ با استفاده از سیستم کنترل و اطلاع رسانی هوشمند و تابلوهای اطلاع رسانی در هر ردیف همراه با لامپ های هوشمند حرکت در مسیر و استفاده از فضاها را تسهیل می کند . وجود لابی های شیشه ای و استفاده از آخرین سیستم اطفاء حریق و دوربین ها و کنترل نامحسوس امنیتی و بالاخره برای اولین بار در ایران سیستم جت فن های هوشمند از دیگر امکانات ویژه این پارکینگ است.

وجود سایت 19 هکتاری پروژه در کنار بزرگراه ستاری و اتصال این بزرگراه به آزاد راه تهران – کرج ، جاده مخصوص و بزرگراه های نیایش ، شهید همت و شهید حکیم نشان از توجه طراحان پروژه در انتخاب استثنایی موقعیت پروژه را دارد . که دسترسی آسانی را به شهرک های اطراف تهران و مناطق غرب ، شمال و جنوب تهران امکان پذیر می کند . اتصال خط 4 متروی تهران که طولانی ترین خط مترو از شرق تا غرب تهران است و ایستگاه اختصاصی (تهران مگامال) امکان دیگری برای سفرهای شهری به این مکان است . مجاورت (بزرگ بازار تهران) با فرودگاه مهر آباد که از فعال ترین فرودگاه های کشور محسوب می شود و نیز ترمینال غرب که یکی از فعال ترین ترمینال های اتوبوسرانی کشور است از پتانسیل های دیگر این مجتمع می باشد . شهرک های مدرن و بزرگ اطراف (تهران مگا مال) مثل شهرک اکباتان ، شهرک آپادانا ، شهرک شهید فکوری و محله های صادقیه ، بلوار فردوس ، نور ، سازمان برنامه ، جنت آباد و تهرانسر که نشان از حضور بیش از 500 هزار نفر ساکن در فاصله کمتر از 5 کیلومتری مجتمع (تهران مگا مال) بوده و از امتیاز های مهم این جموعه بشمار می رود.این مطلب را به دوستان خود پیشنهاد دهید و به اشتراک بگذارید

دیدگاه (3)

 • نگار

  نگار

  07 دی 1391 at 13:50 |
  با سلام! از هايپرمي كمال تشكر را دارم اما دوست دارم ساير خدمات ديگر زودتر راه اندازي شود و قيمت وها كمي كاش يابد براي فروش بيشتر هايپر!
 • زهره

  زهره

  19 اسفند 1391 at 10:20 |
  در قسمت پاک کننده ها تنوع کم است.مخصوصآ اسکاچ های ایرانی و خارجی و دستمال ها.محصولاتی که درحال حاضر دراین قسمت وجود دارد نیز قیمتهای بالایی دارد.من بعنوان یک مصرف کننده این محصول ترجیح میدهم که این محصول را با قیمت پایینتر و کیفیت بالاتر خریداری کنم.
 • نیما

  نیما

  18 فروردين 1392 at 12:37 |
  با سلام فروشگاه خوبه اما تو حوزه فرهنگی و مطبوعات و مجلات بسیار ضعیفه.

دیدگاه خود را بیان کنید

شما بعنوان یک مهمان دیدگاه خود را بیان می کنید.